Suplementy spalające tkankę tłuszczową. Jakie wybrać?

Sporo suplementów zadeklarowanych jako ,,spalające tłuszcz” dają tak marginalne korzyści w tym temacie, że nie sposób doszukiwać się ich praktycznego zastosowania.

W tym poście zawarłem nieco informacji o substancjach mogących być przyjemną pomocą w okresie redukcyjnym. 🔪

✅ 1) Pierwszym suplementem będzie odżywka białkowa. Oczywiście jest to spore uproszczenie, ponieważ spożycie jej samej nie spowoduje, że schudniesz, a wręcz przeciwnie, nie kontrolując ilości spożywanych kalorii i dorzucając odżywkę możesz wręcz przytyć. Chodzi tutaj o dietę wysokobiałkową, a odżywka w tym przypadku ma po prostu zwiększyć udział protein w diecie. Żywienie wysokobiałkowe ma udowodniony pozytywny wpływ na utratę masy ciała. 📉

✅ 2) Błonnik podobnie jak odżywka białkowa sam w sobie nie powoduje utraty masy ciała. Natomiast jego spożycie zapewnia nasycenie i mniejszy apetyt, co bezpośrednio przełoży się na mniejsze spożycie kalorii i niechęć do podjadania.

✅ 3) Kofeina bezwodna w tabletkach lub kapsułkach której spożycie zmniejsza apetyt i podkręca termogenezę organizmu. 💊Jednocześnie daje nam pobudzenie i zwiększoną motywację, która jest szczególnie istotna w okresie ujemnego bilansu energetycznego.

✅ 4) Ekstrakt z zielonej herbaty, czyli suplement, podobnie jak kofeina, podkręcający wydatek energetyczny organizmu i tym samym zwiększający termogenezę o ok. 5%.

Warto rozważyć wszystkie powyższe suplementy jako dodatek do diety. Niestety popularne ,,spalacze tłuszczu” zapewniające spektakularne efekty w redukcji tkanki tłuszczowej to tylko i wyłącznie slogany marketingowe i suplementy bazujące na powyższych substancjach.

Należy pamiętać, że jest to tylko dodatek. Ale jeśli spożywasz już odpowiednią ilość kalorii i makroskładników oraz regularnie trenujesz i wykonujesz trening kardio, to jest to przydatny dodatek. ✔️

Jeśli interesują Cię suplementy, które posiadają większość lub wszystkie te substancje w składzie, a także dodatki zwiększające termogenezę jak np. pieprz cayenne to wejdź tutaj: www.activlab.pl

Jeśli artykuł pt: ,,Suplementy spalające tkankę tłuszczową. Jakie wybrać?” Cię zaciekawił to zapraszam do przeczytania pozostałych moich publikacji z zakresu treningu na siłowni, odżywiania i budowy sylwetki – www.domagalsky.pl/blog/

Potrzebujesz więcej informacji na temat treningu na siłowni, suplementów lub odżywiania? Pobierz mój darmowy E-BOOK!

ZOBACZ MOJE PAKIETY TRENINGOWE: https://domagalsky.pl/sklep/

KONTAKT DO MNIE: adrian@domagalsky.pl

MOJE SOCIAL MEDIA: INSTAGRAM:   / domagalsky_coach   TIKTOK:   / domagalsky_coach   FACEBOOK:   / domagalskyadrian  

suplementy spalajace tkankę tłuszczową, trener personalny poznań, trener personalny poznan, trening personalny poznan, trener personalny poznań cena, trener personalny, treningi personalne poznań, siłownia, siłownia z trenerem poznań, poznan trener personalny trener personalny poznań opinie, cena trenera personalnego, trening personalny, trener osobisty poznań, trening personalny cena, prywatny trener, trener personalny cena za godzinę, koszt trenera personalnego, silownia, siłownia poznań, trener personalny, treningi personalne poznań, trening indywidualny poznań, trener indywidualny poznań, suplementy spalające tkankę tłuszczową, jakie wybrać?